Oferta

Wyposażenie Sali Zabaw JEŻYK
Przyjęcia Urodzinowe
 
Sala Zabaw JEŻYK zaprasza wszystkie dzieci i rodziców do nowej sali zabaw w Zgierzu, aby w sposób radosny i bezpieczny spędzić razem czas. Oddajemy do Państwa dyspozycji ponad 200m2 powierzchni zabawowej, na której znajdą Państwo wiele różnych atrakcji. Najważniejsze z nich to:
 
1) Najwyższa w regionie, trzypiętrowa konstrukcja zabawowa.
Cała konstrukcja to labirynt z różnymi przeszkodami, w którym dziecko samo wybiera sobie trasę. Na swojej drodze napotka: magle, zęby rekina, piramidy, ruchome kładki, pochylnie i wiele innych przeszkód o różnym stopniu trudności. Jesteśmy przekonani, że zabawa wewnątrz takiego labiryntu to ogromna frajda dla dzieci, ale także okazja do rozwijania sprawności ruchowej.
 
2) Trampolina
Skoki na trampolinie to świetne ćwiczenie dla aktywizacji wszystkich mięśni ciała i wspaniała forma rozwijania zmysłu równowagi. Zabawa na trampolinie ma bardzo dobry wpływ na kręgosłup i, przede wszystkim, na dobry humor
 
3) Zjeżdżalnie, m.in. kręcona zjeżdżalnia z 3 piętra (dla odważnych)
 
4) Basen z kolorowymi piłkami
 
5) Kącik Malucha
Dla najmłodszych przyjaciół JEŻYKA przygotowaliśmy odrębną strefę, aby dzieci mogły czuć się w niej bezpiecznie. Specjalne atrakcje dostosowane dla maluszków to: mały basen z piłeczkami, miękkie i niskie zjeżdżalnie, bujaki oraz zabawki edukacyjne pobudzające ciekawość małego odkrywcy.
 
6) Kawiarenka
Miejsce dla rodziców, które nie tylko umożliwia obserwowanie dzieci podczas zabawy na całej sali, ale także pozwoli Państwu spędzić mile czas przy filiżance smacznej kawy lub herbaty. W JEŻYKU mogą Państwo przejrzeć kolorową prasę lub po prostu spędzić czas ze znajomymi podczas gdy Milusińscy świetnie się bawią.
 
Przyjęcia urodzinowe w JEŻYKU
Oferujemy Państwu możliwość wynajęcia salki urodzinowej w celu zorganizowania przyjęcia okolicznościowego dla dzieci. Zapewniamy wszystkie potrzebne naczynia stołowe, zaproszenia i dostosowanie salki dla konkretnej liczby gości. Wszystkie inne potrzeby uzgadniamy indywidualnie. Wierzymy, że nasza gościnność i przyjazne podejście do dzieci sprawią, że będą one szczęśliwe i zadowolone w tym wyjątkowym dla nich dniu.
 
Oferta dla grup zorganizowanych
Pragniemy zaprosić dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych wraz z opiekunami do naszej sali zabaw aby dołączyli do grona przyjaciół JEŻYKA. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową. Dobra zabawa gwarantowana 🙂

Sala Zabaw dla dzieci Jeżyk ul. A. Struga 13/21 95-100 Zgierz

Copyright by www.salajezyk.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.